Termíny vaření a pečení

Termín dalšího Vaření bude upřesněn.

 

Cena: 690Kč, v ceně je jídlo, tištěné materiály s recepty, místo je nutné rezervovat (záloha 200Kč) Storno podmínky pro zálohu.

Kurzy probíhají v krásné kuchyni v Hradešínské ulici na Vinohradech v sobotním dopoledni, počítejte se 3  hodinami času, omezený počet účastníků, místo je rezervované po zaplacení zálohy 200Kč.  Pro bližší informace, prosím, pište na ivana.jungova@yogata.cz, nebo volejte 774718081.

Pro koho jsou kurzy vhodné

Pro všechny, kteří se chtějí naučit, jak začlenit potraviny, jako jsou jáhly, pohanka, quinoa a další obiloviny a luštěniny a jak jimi ozdravit jídelníček. Kurzy jsou plné informací o výživě s ohledem na danou roční dobu. Postupy jsou jednoduché a zvládne je kdokoliv.

Harmonické vaření

Naučíte se jak vařit, aby jídlo bylo zdravé, výživné a vynikající, aby splňovalo všechny požadavky na obsah živin a přitom tělo nezahleňovalo a nezahlcovalo zbytečnými látkami.

Naše kurzy jsou bezmasé, jinak se věnujeme všem potravinám.

Způsob přípravy

V našich kurzech je kladen velký důraz na způsob přístupu  k potravinám, k jídlu, k pití. Jak hodně záleží na správné přípravě jídla a jak je přípravou ovlivněna chuť jídla, si sami vyzkoušíte.