Lymfoterapie je jemná, hmatová technika, která zasahuje do lymfatického systému. Obnovuje tok lymfy díky speciálním hmatům a danému postupu.

Metoda je vynikající při redukci hmotnosti i při tzv. pomerančové kůži a lipedému. Při pravidelných terapiích má tělo i kůže čas se srovnat s ubývajícími kilogramy. Nedochází tak k tomu, že by kůže visela, ale naopak se pružně přizpůsobuje změnám těla.

Lymfoterapie samotné redukci hmotnosti napomáhá

  • odstraňováním přebytečné vody
  • vstřebáváním otoků
  • celkovým harmonizováním mízního systému
  • odstraňováním odpadních látek

Při doplnění lymfoterapie cvičením a úpravou jídelníčku dochází k úpravě hmotnosti a i změně postavy příjemně a celkem rychle.

 

Opakování lymfoterapie se určuje individuálně, běžně je doporučováno 10 x opakovat v relativně krátké době, ale zkušenosti s naší lymfoterapií ukazují, že je to zbytečně moc. Účinek jedné lymfoterapie zůstává až 4 týdny, někdy i déle.  Je to díky propojení léčivého doteku Healing  Touch Tantra a hmatů, které patří k lymfoterapii. Nastartuje se léčebný proces v buňkách a v těle pokračuje. Dává se tak tělu možnost vyrovnat se s nerovnováhou v hospodaření tekutin. Podle individuální zdravotního stavu následuje další masáž po 1 až 6 týdnech. Postupně se lymfatický systém harmonizuje  a vodu přestane zadržovat.

Pokud si dopřejete během hubnutí léčivou lymfoterapii. Nejen, že hubnutí půjde snáz, ale i příjemné chvíle odpočinku, uvolnění a relaxace Vás odmění a motivují pokračovat dále i v těžších chvílích.

Cena 1 terapie 1200Kč (70 minut)